36469 BIRGIT LEWIS-JONSSON. Akvarell, "Småbåtshamn", signerad & daterad -96.

Rammått: 58x70cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
| *Följerätt tillkommer | |