34154 Kökssoffa. Oljad ek, signerad Törnkvist Hasslöv & daterad 2007.

Mäter ca: 84,5cm hög, 114cm bred & 46,5cm i sitthöjd.
Bruksslitage, repor, märken, mindre avslag.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |