26562 AXEL GUTE. Bokstöd, ett par Patinerad metall på träsockel. 1919 Signerad Gute.

Mäter ca: 23cm höga.
Bruksslitage märke, avslag på träsocklarna.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |