Börjar: 27 jan 2026 10:53Avslutas: 4 feb 2026 19:57
LÅGT UTROP 4 FEBRUARI. 2026

49792
Diverse Musselmalet. Alla delar har skador.
Startbud20 SEK

48279
Taklampa. Glas & mässingsfärgad metall, 1900-talet.
Startbud20 SEK

49816
Diverse glas. Bl.a Kosta Boda, Reijmyre, Meri Lasi m.m.
Startbud20 SEK

49806
Ca: 144st Vykort. A4 Storlek. 3 Olika motiv.
Startbud20 SEK

49811
48st Mönstersaxar. 4 Olika mönster.
Aktuellt bud20 SEK

49689
Äldre rakspegel. 1800/1900-talet.
Startbud20 SEK

49728
Cirka 288 hängtomtar. CoCo.
Startbud20 SEK

49053
Diverse Bijouterier.
Startbud20 SEK

43301
WILHELM WIDELL. Olja på duk, "Motiv från Bjärehalvön", signerad,
Startbud20 SEK

49812
Diverse Blå Blomster, Royal Copenhagen. Samtliga delar har defekter/skador.
Startbud20 SEK

49638
Claria CIC Pro Mini-Hörselsett, (Hörapparat), förbättra din hörsel, uppladdningsbara, Oanvända.
Startbud20 SEK

49675
3 Element.
Startbud20 SEK

49756
5 Lampkupor.
Startbud20 SEK

49729
576st Stjärnor på pinne, Lila.
Startbud20 SEK

49810
Diverse knappar.
Startbud20 SEK

49784
Ca 150 förpackningar pärlor.
Startbud20 SEK

49095
Böcker, 6 Mari Jungstedt, 7 Marian Keyes, 3 Viveca Lärn.
Startbud20 SEK

49688
Spegel. Blyinfattat glas & smide.
Startbud20 SEK

49048
Diverse Bijouterier.
Startbud20 SEK

49782
20 Sortimentlådor av wellpapp. PRESSEL.
Startbud20 SEK