Börjar: 20 jan 2026 08:51Avslutas: 27 jan 2026 18:00

27 JANUARI 2026

Inkludera avslutade föremål
5d 11h
Torparlampa. Fotogen, 1800/1900-talet.
49933
Aktuellt bud140 SEK
5d 11h
PATRICIA FENDER LUCAS. Blandteknik, "Sommaräng".
49947
Startbud100 SEK
5d 11h
Diverse vaser.
49918
Diverse vaser.
Startbud100 SEK
5d 11h
2 Piedestaler. Trä & rotting.
49928
2 Piedestaler. Trä & rotting.
Startbud100 SEK
5d 11h
49920
Startbud100 SEK
5d 11h
Taklampa / plafond. Swedish Modern, 1920/30-talet.
49929
Aktuellt bud140 SEK
5d 11h
ARNE WALLSTEN. Olja på duk, signerad.
49943
Startbud100 SEK
5d 11h
Kökssoffa. Trä, Tidigt 1900-tal.
49935
Aktuellt bud100 SEK
5d 11h
Diverse Bl.a Ruda, Göte Augusson m.m.
49922
Startbud100 SEK
5d 11h
Större takplafond. 1900-talet
49932
Större takplafond. 1900-talet
Startbud100 SEK
5d 11h
ROLAND DE WOLFE. Akvarell, signerad.
49948
Startbud100 SEK
5d 11h
Diverse. Bl.a Figuriner.
49924
Diverse. Bl.a Figuriner.
Startbud100 SEK
5d 11h
RELIEF, SÖHOLM.
49921
RELIEF, SÖHOLM.
Startbud100 SEK
5d 11h
Inomhus-rollator. Trust.
49927
Inomhus-rollator. Trust.
Aktuellt bud100 SEK
5d 11h
MARIANNE WESTMAN. Servisdelar. "Annika", Rörstrand.
49913
Aktuellt bud160 SEK
5d 11h
REINHOLD LJUNGGREN. Färglitografi, signerad & numrerad 174/310.
49951
Startbud100 SEK
5d 11h
49917
Startbud100 SEK
5d 11h
Diverse. Bl.a brickor, kastrull m.m.
49914
Startbud100 SEK
5d 11h
49942
Startbud100 SEK
5d 11h
49919
Aktuellt bud100 SEK
5d 11h
Golvlampa. 1900-talet.
49939
Golvlampa. 1900-talet.
Startbud100 SEK
5d 11h
Diverse keramik & porslin.
49926
Diverse keramik & porslin.
Startbud100 SEK
5d 11h
MICHAEL QVARSEBO. Ägg i keramik med dekoupage, signerad.
49950
Aktuellt bud100 SEK
5d 11h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, "Blomsterstilleben", signerad M. Gunnorson & daterad 1951.
49946
Startbud100 SEK
5d 11h
Electrolux Assistent.
49916
Electrolux Assistent.
Aktuellt bud100 SEK
5d 11h
Diverse Jul. Bl.a belysning.
49915
Diverse Jul. Bl.a belysning.
Startbud100 SEK
5d 11h
LANTBRUKARNAS RIKSFÖRBUND. Tryck, "Samarbete lade grunden".
49945
Startbud100 SEK
5d 11h
Barnvagn. 1800/1900-talet.
49941
Barnvagn. 1800/1900-talet.
Aktuellt bud100 SEK
5d 11h
TAGE EVALD NILSSON. Litografi, signerad, daterad 1958 & numrerad 56/185.
49949
Startbud100 SEK
5d 11h
Takkrona. Malm, 1900-talet.
49930
Takkrona. Malm, 1900-talet.
Startbud100 SEK
5d 12h
Bokhylla med 2 skåpdelar. Funkis, Bonad björk, 1930-talet.
49937
Aktuellt bud120 SEK
5d 12h
2 Ljuskronor. Malm & Smide.
49934
2 Ljuskronor. Malm & Smide.
Aktuellt bud100 SEK
5d 12h
CARL JULIUS. Blandteknik, "Hamn med fiskebåtar", signerad, oramad.
49954
Aktuellt bud100 SEK
5d 12h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blandteknik, signerad & daterad 2001.
49944
Startbud100 SEK
5d 12h
Klaffbord. Jugend, 1900-talets första hälft.
49938
Startbud100 SEK
5d 12h
Diverse. Bl.a Klockor.
49925
Diverse. Bl.a Klockor.
Startbud100 SEK
5d 12h
ABBA. Autografer, egenhändigt signerade på vykort.
49923
Aktuellt bud100 SEK
5d 12h
ERIK EMANUELSSON. Olja på pannå, "Hallandskust", signerad & daterad -79.
49952
Startbud100 SEK
5d 12h
Golvlampa utan skärm. DDR / West Germany.
49940
Startbud100 SEK
5d 12h
Äldre hylla. 1800/1900-talet.
49936
Äldre hylla. 1800/1900-talet.
Startbud100 SEK
5d 12h
Takkrona med prismor. 1900-talets första hälft.
49931
Startbud100 SEK
5d 12h
Diverse broderade tavlor.
49953
Diverse broderade tavlor.
Startbud100 SEK