Börjar: 28 apr 2024 11:13Avslutas: 5 maj 2024 17:00

6 MAJ 2024

MATS JONASSON/SVEN GJUTARE. Väggljusstake, gjutjärn, signerad._32116a_lg.jpeg
31905
MATS JONASSON/SVEN GJUTARE. Väggljusstake, gjutjärn, signerad.
Slutpris450 SEK
Stor utekruka._32160a_8dc677017c92810_lg.jpeg
32160
Stor utekruka.
Slutpris1 300 SEK
ED KÜLLEN. Olja på pannå, signerad & daterad -09_32166a_8dc6771c27845ce_lg.jpeg
32166
ED KÜLLEN. Olja på pannå, signerad & daterad -09
Slutpris120 SEK
Diverse textil. Bl.a Värmefilt._32133a_8dc650e1055f0b0_lg.jpeg
32133
Diverse textil. Bl.a Värmefilt.
Slutpris100 SEK
Diverse böcker. Mestadels äldre._32154a_8dc65c39012f5a0_lg.jpeg
32154
Diverse böcker. Mestadels äldre.
Slutpris120 SEK
Kopparhink med mässinghandtag & sockertång._32127a_8dc64fc4343df4f_lg.jpeg
32127
Kopparhink med mässinghandtag & sockertång.
Slutpris80 SEK
Denver Radio._32140a_8dc65249fcb5ecb_lg.jpeg
32140
Denver Radio.
SlutprisInga bud
Skarfsar, näsdukar m.m._32132a_8dc650dc4a2e117_lg.jpeg
32132
Skarfsar, näsdukar m.m.
Slutpris100 SEK
Diverse kokböcker, Hemmets Kokbok- Ljus, Förlag Stockholm. 1903._32118a_8dc64fa9e9c56b6_lg.jpeg
32118
Diverse kokböcker, Hemmets Kokbok- Ljus, Förlag Stockholm. 1903.
Slutpris120 SEK
Bridge._32153a_8dc65c34ef547de_lg.jpeg
32153
Bridge.
SlutprisInga bud
6 Djupa tallrikar. Royal Alma. England._32126a_8dc64fbfb9258c2_lg.jpeg
32126
6 Djupa tallrikar. Royal Alma. England.
SlutprisInga bud
2 Äldre studentmössor._32125a_8dc64fbb60cb97c_lg.jpeg
32125
2 Äldre studentmössor.
SlutprisInga bud
Äldre barnböcker._32141a_8dc6524c8b10090_lg.jpeg
32141
Äldre barnböcker.
Slutpris100 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Teckning, signerad._32111a_lg.jpeg
31938
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Teckning, signerad.
SlutprisInga bud
Herrcykel. Crescent Spring 3._32117a_lg.jpeg
31878
Herrcykel. Crescent Spring 3.
Slutpris80 SEK
Koffert/kista._32163a_8dc6770e95b1978_lg.jpeg
32163
Koffert/kista.
Slutpris80 SEK
Diverse mössor, basker, handskar, skarfs, plånböcker m.m._32130a_8dc650732756ebe_lg.jpeg
32130
Diverse mössor, basker, handskar, skarfs, plånböcker m.m.
Slutpris120 SEK
EVA ANDERBERG. Litografi, "God morgon", signerad, daterad -91 & numrerad 769/1000._32142a_lg.jpeg
31977
SlutprisInga bud
Spegel. Trä. Samtida._32120a_8dc64fb13b180ab_lg.jpeg
32120
Spegel. Trä. Samtida.
Slutpris80 SEK
Brickor & skärbrädor._32152a_8dc65c31367f62f_lg.jpeg
32152
Brickor & skärbrädor.
SlutprisInga bud
Vitrinskåp. Viktorianskt, omkring sekelskiftet 1900, renoveringsobjekt._32155a_8dc676e40e64744_lg.jpeg
32155
Vitrinskåp. Viktorianskt, omkring sekelskiftet 1900, renoveringsobjekt.
Slutpris450 SEK
Diverse textil._32137a_8dc651c88372e4d_lg.jpeg
32137
Diverse textil.
SlutprisInga bud
Pelarbord med låda/lådor._32157a_8dc676ef940ce0d_lg.jpeg
32157
Pelarbord med låda/lådor.
Slutpris140 SEK
EKE BJERÉN. Litografi, signerad, daterad -73 & numrerad 16/190._32149a_lg.jpeg
31535
SlutprisInga bud
Väggsköld, Gjutjärn, Munkar._32147a_lg.jpeg
31953
Väggsköld, Gjutjärn, Munkar.
SlutprisInga bud
Back med tomflaskor. Kullamust _32124a_8dc64fb996796ce_lg.jpeg
32124
Back med tomflaskor. Kullamust
Slutpris80 SEK
ERIKA LAGERBIELKE. Skål, kristall. "Mirror", Orrefors. _32128a_8dc64fc70fd9a5a_lg.jpeg
32128
ERIKA LAGERBIELKE. Skål, kristall. "Mirror", Orrefors.
Slutpris80 SEK
2 Blomlådor & krukhållare. Samtida._32159a_8dc676fbdf07616_lg.jpeg
32159
2 Blomlådor & krukhållare. Samtida.
Slutpris160 SEK
Äldre yllevävnad._32164a_8dc67712eef2921_lg.jpeg
32164
Äldre yllevävnad.
Slutpris140 SEK
Diverse till trädgård._32151a_8dc65c2cf508798_lg.jpeg
32151
Diverse till trädgård.
Slutpris80 SEK
Skolplansch. 4. Meal-time, Mary Epps, 1951._32158a_8dc676f6bdfffc1_lg.jpeg
32158
Skolplansch. 4. Meal-time, Mary Epps, 1951.
SlutprisInga bud
Diverse textil._32131a_8dc650d7b0d5126_lg.jpeg
32131
Diverse textil.
SlutprisInga bud
Äldre mangelkorg._32121a_8dc64fb36814723_lg.jpeg
32121
Äldre mangelkorg.
Slutpris260 SEK
Trådback. IKEA._32162a_8dc6770ad5994c9_lg.jpeg
32162
Trådback. IKEA.
Slutpris80 SEK
Diverse, äldre böcker._32139a_8dc6524729389b6_lg.jpeg
32139
Diverse, äldre böcker.
Slutpris120 SEK
BJÖRN GIDSTAM. Teckning, signerad & daterad -58._32148a_lg.jpeg
30479
BJÖRN GIDSTAM. Teckning, signerad & daterad -58.
Slutpris100 SEK
Diverse textil, dukar._32136a_8dc651b4a6343b3_lg.jpeg
32136
Diverse textil, dukar.
SlutprisInga bud
Diverse brickor m.m._32122a_8dc64fb513e6a34_lg.jpeg
32122
Diverse brickor m.m.
Slutpris120 SEK
KARL-GUSTAF JÖNSSON. Färg-etsning, signerad & daterad -77._32112a_lg.jpeg
31933
KARL-GUSTAF JÖNSSON. Färg-etsning, signerad & daterad -77.
Slutpris20 SEK
Diverse spel & DVD Filmer._32119a_8dc64fae26980b2_lg.jpeg
32119
Diverse spel & DVD Filmer.
Slutpris80 SEK
LARS NERMAN. Litografi, signerad & numrerad 485/560._32150a_lg.jpeg
30475
LARS NERMAN. Litografi, signerad & numrerad 485/560.
Slutpris40 SEK
Golvlampa. IKEA, Typ G609._32165a_8dc677172f974cd_lg.jpeg
32165
Golvlampa. IKEA, Typ G609.
SlutprisInga bud
Diverse textil._32135a_8dc651a2f73b148_lg.jpeg
32135
Diverse textil.
SlutprisInga bud
OVE PERSSON. Litografi, signerad & numrerad 76/290._32113a_lg.jpeg
31937
OVE PERSSON. Litografi, signerad & numrerad 76/290.
Slutpris80 SEK
Spegel. Retro-känsla._32168a_8dc6772251f8363_lg.jpeg
32168
Spegel. Retro-känsla.
SlutprisInga bud
Diverse pocket böcker._32123a_8dc64fb7563d9e0_lg.jpeg
32123
Diverse pocket böcker.
Slutpris80 SEK
KARL-GUSTAF JÖNSSON. Färg-etsning, signerad, daterad -91 & numrerad 3/60._32115a_lg.jpeg
31934
KARL-GUSTAF JÖNSSON. Färg-etsning, signerad, daterad -91 & numrerad 3/60.
Slutpris20 SEK
Diverse textil._32134a_8dc6517f12b961c_lg.jpeg
32134
Diverse textil.
SlutprisInga bud